כריתת עצים

כריתת עצים מקצועית

עצים הם חלק בלתי נפרד מגינות פרטיות וציבוריות רבות, שכן הם מספקים צל, מחסה ויופי. עם זאת, יש צורך לכרות עצים על מנת להפוך את הגינה לעיצוב מודרני יותר, להוביל את העצים לצמיחה טובה יותר, ולפעמים כורתים עצים כדי למנוע סכנות בטיחותיות. מאמר זה יעזור לכם בכל מה שאתם צריכים לדעת על תהליך כריתת עצים, המשיכו לקרוא.

צריכים כריתת עצים? אולי כריתת ענפים של עצים? ככה או ככה, הצעד הראשון הוא, לברר באיזה סוג עץ מדובר ואיזה סוג ציוד לכריתת עצים תצטרכו לעבודה זו. כדאי גם לברר באיזה גובה צריך לכרות את העץ, כדי שלא ייפול חלילה על שום דבר חשוב או חלילה על בני אדם. כמו כן, חשוב גם לדעת, כי במדינת ישראל קיים חוק כריתת עצים אשר מתיר כריתת עץ רק על ידי כורתי עצים מוסמכים. זאת, כדי למנוע סכנות בטיחותיות ונזקים לעצים ולאיזון האקולוגי.

כריתת עצים

למה להזמין כורת עצים מוסמך? 

תמיד כדאי לדאוג לשירות כריתת עצים בבית פרטי מקצועי לכרות את העץ, במיוחד אם הם גדולים כמו למשל כריתת עץ דקל וכאשר תזמינו כורת עצים מוסמך לכריתת עץ, ודאו כי יש באפשרותו של הכורת להשתמש במסור שרשרת מושחז ומשומן, ושהוא יודע כיצד להשתמש בו לפני כריתת העץ.

כמו כן, ודאו עם כורת העצים שהוא יודע בדיוק באיזו זווית לכרות את העץ, שכן זווית הכריתה תשפיע על האופן בו העץ ייפול על האדמה בצורה בטוחה. זה אולי לא "ניתוח מוח", אבל זו בהחלט משימה שמחייבת ידע, כלים נכונים וניסיון מקצועי כדי למנוע סכנות נפש או רכוש.

כיצד לאתר חברת כריתת עצים?

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא, למצוא חברה שמציעה את השירותים שאתם צריכים באופן ספציפי (בהתאם לסוג העץ שלכם). ישנן חברות רבות בחוץ והן מציעות שירותים שונים, לכן חשוב לקחת בחשבון את הצרכים שלכם לפני שאתם מקבלים החלטה.

השלב הבא הוא לבחון את איכות העבודה של החברות השונות, מה שיעזור לכם להחליט האם כדאי להזמין חברה כזאת או אחרת, או לא וכך לבצע עקירת עץ בגינה פרטית או ליד המשרד. כמו כן, מומלץ מאוד לערוך השוואת מחירים בין כורתי עצים מוסמכים. מדוע חשוב לבצע השוואת מחירים בין חברות כריתת עצים מוסמכות? המשיכו לקרוא.

השוואת מחירים לכריתת עץ 

האינטרנט הוא מקום מצוין לערוך השוואת מחירים לכריתת עצים. יכול להיות רעיון טוב לעשות את המחקר שלכם לפני שאתם מזמינים חברה לכריתת עצים, על מנת לוודא שאתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר לכספכם. זה יעזור לכם למצוא את החברה הטובה ביותר באזור שלכם, ובו בזמן, לחסוך כסף.

בממוצע, השוואת מחירים בין כורתי עצים מוסמכים יכולה לחסוך לכם מאות שקלים על כל קריאה. בנוסף לכך, הפורטל האינטרנטי מאפשר לכם לסקור חוות דעת של לקוחות, לבדוק ביקורות, דירוגים באינטרנט של חברות כריתת עצים מובילות ועוד.

עוד בנושא